Održan koncert dječjih zborova

Raspjevani zbor OŠ „Vladimir Nazor“ Ploče

Dana 9. lipnja 2014. godine, u Galeriji GKS-a Metković, održan je koncert dječjih zborova koji se već tradicionalno održava dvaput godišnje desetu godinu zaredom, a Veliki zbor naše Škole je redoviti sudionik tih radosnih događanja.

Nastupilo je pet zborova iz osnovnih škola te dvije solistice. Tijekom koncerta izvedeno je šesnaest pjesama, a za kraj svi su zajedno otpjevali pjesmu pod nazivom Vesela pjesma.

Nastupili su Mali zbor OŠ don Mihovila Pavlinovića, Zbor Osnovne glazbene škole Metković, Zbor OŠ Kula Norinska, Zbor OŠ Vladimira Nazora iz Ploča i Veliki zbor OŠ don Mihovila Pavlinovića. Naš zbor je na koncertu otpjevao 2 pjesme ( I have a dream, Dubadap da ), troglasno uz gitarsku pratnju učenika Mladena Nuića iz 7.a razreda. U programu su još  nastupile i Tonća Šiljeg i Katarina Talajić, dvije bivše učenice OŠ don Mihovila Pavlinovića koje su tijekom školovanja bile članice školskog zbora.

Program su pripremili profesori:

Ljupka Sršen Gutić, Zrinka Boras, Helena Decovski i Dragan Gutić.

objavio: Administrator   datum: 10. 6. 2014.

Održan koncert dječjih zborova

Raspjevani zbor OŠ „Vladimir Nazor“ Ploče

Program su pripremili profesori:

Ljupka Sršen Gutić, Zrinka Boras, Helena Decovski i Dragan Gutić.

objavio: Administrator   datum: 10. 6. 2014.

Ukupno: 831989