« Ožujak 2024 »

Gostovanje Centra za odgoj i obrazovanje "Goljak"

Predavanje i savjetovanje mobilnog tima „Goljak“

Dana 8. 5. 2014. pod pokroviteljstvom Agencije za odgoj i obrazovanje u Osnovnoj školi gostuju predavači iz Centra za odgoj i obrazovanje „Goljak“ iz Zagreba. Djelatnost Centra za odgoj i obrazovanje „Goljak“ obuhvaća odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju djece i mladeži s motoričkim poremećajima i kroničnim bolestima.

Predavači: mr. sc. Mara Kovačić, prof. defektolog, Vesna Kovačević Parmak, prof. defektolog i Tanja Dejanović Šagadin, prof. psihologije za učitelje i stručne suradnike naše škole održat će predavanja na temu „Podrška školovanju učenika s motoričkim poteškoćama“, „Vizualne teškoće kod učenika s oštećenjem središnjeg živčanog sustava“ te „Radni stres – osobitosti rada s učenicima s teškoćama u razvoju“.

U sklopu predavanja za učitelje i stručne suradnike predviđeno je i savjetovanje za roditelje djece s motoričkim poteškoćama. Kako pomoći djeci s poteškoćama u razvijanju socijalnih vještina i kompetencija, kako im pomoći prevladati mnogobrojne poteškoće u životu te kako se nositi sa stresom samo su dio pitanja na koja će vam predavači pokušati dati odgovor.

Savjetovanje za roditelje odvijat će se u školi u razdoblju od 14 do 16 sati. Pozivamo sve zainteresirane roditelje da nam se pridruže i iskoriste ovu jedinstvenu priliku.

Zbog učinkovitije organizacije molimo zainteresirane da se jave na broj mobitela 091 508 12 71.

objavio: Administrator   datum: 6. 5. 2014.

Gostovanje Centra za odgoj i obrazovanje "Goljak"

Predavanje i savjetovanje mobilnog tima „Goljak“

objavio: Administrator   datum: 6. 5. 2014.