Održana školska priredba

Božićna priredba

Božićna priredba za učenike viših razreda održana je u petak, 21. prosinca 2012. godine s početkom u 11 sati. Priredbu je započela izvedbom Božić Mihaela Škorput, a potom su uvodnu riječ imali Ivana Grgurinović i Ante Šetka.

Slijedile su dvije točke na talijanskom jeziku: „Gesu bambino è nato“ o Isusovom rođenju su govorile Josipa Vlahović i Nikolina Dominiković, a učenice 7.-ih razreda (Magdalena, Karla, Lara, Dora i Lucija) pjevale su o zajedništvu, miru, ljubavi i prijateljstvu u pjesmi „Se il mio sole è il tuo“.

Igrokazom „Betlehemsko dijete“ vratili su nas u vrijeme rođenja betlehemskog djeteta učenici Dramsko-scenske skupine „Šešulice“, nakon čega su Magdalena, Romana, Lucija i Katarina otpjevale i odsvirale „Shake up Christmas“. Potom je uslijedio još jedan igrokaz „Četiri godišnja doba“ koju su odglumili učenici Dramsko-scenske skupine „Sladinac“, a priredba je završila pjesmom „White Christmas“ u izvedbi Pjevačkog zbora OŠ „Vladimir Nazor“ Ploče.

Priredba je oduševila sve prisutne što se moglo čuti po gromoglasnom pljesku nakon svake izvedbe, što je bio najbolji opraštaj od ovog polugodišta uz najbolje želje idućem.

Božićna priredba za učenike nižih razreda je započela u 16 sati u holu Škole uvodnom riječju. Slijedio je Mali zbor s pjesmama Bijeli Božić i Sretan Božić. Učenici 1.-ih razreda recitirali su Božić u duši i Badnja večer, a učenici 2.-ih razreda pjesme Božićna zvona, Božić u duši i Božićna noć.

Dramsko-scenska skupina „Sladinac“ izvela je i za malene igrokaz „Četiri godišnja doba“, a potom je uslijedilo još prigodnih recitacija učenika 3.-ih razreda (Božićna pjesma, Bdijenje, Sveta noć) i igrokaz Tri mudraca kojeg su izvele učenice 4.-ih razreda. Na kraju je ritmičku točku „Zvončići“ otplesala Lutkarska skupina „Maslačak“, nakon koje je slijedila završna riječ.

Ponovni susret zakazujemo na početku drugog obrazovnog razdoblja.

Želimo vam puno osmijeha i obilje iskrene radosti ovih božićnih blagdana, u zajedništvu i miru ih provedite te ispunjeni i zadovoljni dočekajte Novu 2013. godinu!

objavio: Administrator   datum: 21. 12. 2012.

Održana školska priredba

Božićna priredba

Ponovni susret zakazujemo na početku drugog obrazovnog razdoblja.

objavio: Administrator   datum: 21. 12. 2012.