Koncert zborova

Sinoć se u Galeriji kulturnog središta u Metkoviću s početkom u 19.30.sati održao dobro poznati Koncert dječjih zborova iz naše doline koji se tradicionalno održava dvaput godišnje već preko dvadeset godina.
Na koncertu je nastupio i naš školski pjevački zbor pod vodstvom
učiteljice glazbene kulture Helene Decovski Ćavar, prof.
Zbor je otpjevao  pjesmu Kao pjesma od grupe Cacadou look uz gitarsku pratnju našeg vanjskog suradnika Saše Stamenkovića- Gicija.

Osim našeg školskog zbora, nastupili su i zborovi OŠ Don Mihovila Pavlinovića koji su i domaćini cijelog događaja ( pod ravnanjem  Ljupke Sršen Gutić, prof. ), OŠ Otrići - Dubrave iz Otrić - Seoca ( pod ravnanjem Mateje Jurilj, prof. ), OŠ Kula Norinska ( pod ravnanjem Zrinke Boras, prof. ) i  OGŠ Metković ( pod ravnanjem Dragana Gutića, prof.). Svi sudionici su na kraju zajedno otpjevali neretvansku pjesmu Sve se more.

objavio: Administrator   datum: 20. 6. 2023.

Koncert zborova

Na koncertu je nastupio i naš školski pjevački zbor pod vodstvom
učiteljice glazbene kulture Helene Decovski Ćavar, prof.

objavio: Administrator   datum: 20. 6. 2023.